Наші контакти

Поштова та юридична адреса:ТОВ "ЕК" ДНІПРОЕНЕРГОПОСЛУГИ"
49051 Дніпропетровська обл. м. Дніпро вул. Журналістів, 1
Номери телефонів для звернення споживачів:
093-133-44-88
097-133-44-88
Електронна пошта для прийому повідомлень від споживачів по email:
densenergy8@gmail.com
Режим роботи:
Робочі дні:понеділок – п’ятниця з 09:00 до 18:00
Перерва: з 13:00 до 14:00
Вихідні дні:субота, неділя

Про компанію

Якісне енергопостачання – запорука безперебійної та ефективної роботи будь-якого промислового підприємства, успішної експлуатації комерційних і житлових об’єктів. Надійне енергопостачання неможливе без реалізації інноваційних технологій, використання якісних сучасних елементів мереж електроживлення та професійного монтажу електрообладнання. Наша Енергетична Компанія виконує роботи з монтажу, ремонту та обслуговування електрообладнання:

Обслуговування та ремонт трансформаторних підстанцій (ГРУ, ТП, РП) різних типів виконання, наладка релейного захисту, ремонт кранового обладнання, електромонтаж технологічного обладнання промислових підприємств, монтаж, реконструкція та модернізація електротехнічного обладнання та електротехнічних установок и електроосвітлення, прокладка силових мереж 0,4; 6, 10, 35 кВ, проектування, електротехнічні випробування, оформлення документації, супроводження та обслуговування підприємств, и пр.

У складі підприємства знаходиться виїздна бригада по ремонту та монтажу, яка має великий опит виконання даних рабіт за місцем встановлення.

Забезпечення безперебійного електроживлення – основне завдання компанії. Проектування електрообладнання, також як і його монтаж, виконується провідними фахівцями з багатолітнім досвідом роботи. У поєднанні з якістю обладнання, що постачається цей фактор служить запорукою успішної реалізації проектів будь-якої складності. Значний досвід роботи, висококваліфіковані кадри і сучасна технологічна база – ті чинники, які дозволили нам забезпечувати надійне енергопостачання багатьох об’єктів стратегічного значення. Все електротехнічне обладнання може бути встановлено на об’єкті нашими фахівцями з подальшим виконанням пуско-налагоджувальних робіт та здачею в експлуатацію об’єкту «під ключ». Сподіваємося, ви оціните професійний підхід до виробництва і монтажу електрообладнання, високий рівень сервісу та гнучку цінову політику нашої Енергетичної Компанії.