Будівництво і реконструкція електричних мереж. Сервісне обслуговування та приєднання

Ефективні рішення для електроенергетики

Для забезпечення будь-якої будівлі чи підприємства електроенергією необхідно провести електромонтажні роботи. Монтаж потрібно як при новому будівництві, так і для заміни діючих електромереж та електрообладнання. Ми займаємося як проектуванням та монтажем електромереж житлових і офісних приміщень, так і великих виробничих об'єктів і заводів. Наша компанія має колосальний досвід і кращих фахівців, і за час своєї діяльності успішно реалізувала сотні успішних проектів.

Що включає в себе підключення електроустановки до мережі?

Будь-який будинок, торговий або діловий центр, школа, магазин потребує електроенергії. А значить, процедури підключення до електромережі просто не уникнути. Процес підключення дуже трудомісткий, має безліч особливостей і повинен здійснюватися тільки професійними фахівцями, такими як спеціалісти нашої компанії ".

Наша Енергетична компанія має всі необхідні ліцензії, відпрацьовані процедури, налагоджені контакти і гарантує підключення вашої електроустановки в найкоротші терміни.

Завдяки відпрацьованій процедурі наша Енергетична Компанія гарантує підключення Вашої електроустановки до мережі в найкоротші терміни.

Ми пропонуємо:

Види пропонованих робіт

Ми займаємося реалізацією проектів будь-якої складності. Від прокладки проводки в квартирі до будівництва і реконструкції підстанцій 35 кВ.

Наша Енергетична Компанія здійснює повний спектр робіт з монтажу високовольтних повітряних ліній електропередач ПЛ 6/10 і 35 кВ. Виконуємо роботи з встановлення одноколових і двоколових повітряних ліній з використанням залізобетонних або сталевих опор.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Багаторічний досвід проведення електромонтажних робіт дозволяє нам враховувати специфіку кожного клієнта.

РЕЗУЛЬТАТОМ РОБІТ Є ПРАВИЛЬНЕ І БЕЗПЕЧНЕ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЗМОНТОВАНОГО ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ І ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ, ТА ВІДПОВІДНІСТЬ ВИМОГАМ І СТАНДАРТАМ.

Як відбувається робота?

Наші фахівці проконсультують вас і складуть для вас технічне завдання (ТЗ) на виконання монтажних робіт. Після погодження ТЗ ми направимо вам комерційну пропозицію з термінами і з ціною на проведення необхідних робіт. При виконанні монтажних робіт до кожного клієнта прикріплюється керівник проекту - кваліфікований співробітник, який в будь-який час може відповісти на будь-яке Ваше питання. Керівник проекту веде договір від отримання Технічних умов на приєднання до електричних мереж до введення змонтованих електричних мереж в експлуатацію.

Одне з основних напрямків діяльності нашої компанії - виконання електромонтажних робіт. Робочий процес у всіх відділах доведений до професійного рівня.

Роботи виконуються фахівцями з багаторічним опитом.