Електротехнічна лабораторія

Випробування електричних мереж та електрообладнання

Будь-які електромережі, незалежно від їх масштабів, повинні проходити періодичні тестування. Вони можуть бути як плановими, так і терміновими. Необхідність термінових перевірок визначається наступними факторами: Проведення будь-яких електромонтажних робіт навіть переміщення електричного щитка або лічильника є приводом для проведення тестування електромережі, так як нова конфігурація обладнання може вплинути на роботу мережі в цілому. Аварійні ситуації - якщо в електромережі відбувається аварія, то після проведеного ремонту необхідно провести тестування, яке може виявити приховані проблеми, що стали причиною аварії, або ж підтвердити повну справність мережі і готовність її до використання

Зведення нових конструкцій або підключення додаткового електроустаткування, а так, як додаткове електрообладнання - це і додаткова витрата електроенергії, важливо переконатися в тому, що наявних потужностей вистачить для коректної роботи всієї мережі. Будівництво нового будинку також вимагає проведення комплексного тестування нової електромережі. Планові перевірки здійснюються відповідно до вимог нормативних документів і з чинним законодавством України.

Електролабораторія і її можливості

Компанія надає послуги по комплексному тестуванню електромережі та електрообладнання за допомогою мобільної електролабораторії. Пересувна електролабораторія - це складний електротехнічний комплекс, що дозволяє проводити наступні вимірювання:

Переваги нашої електролабораторії

Замовлення послуг тестування електромереж або електрообладнання за допомогою електролабораторії вигідне для Вас з наступних причин: