Проектні роботи

Електропостачання будь-якого об'єкта, будь то виробничий цех, офіс або будівля великого підприємства, в тому числі і торгового, грає дуже важливу роль. Тільки грамотне проектування електропостачання буде гарантом високої ефективності і безпеки внутрішньої мережі і ділянки підключення. Це цілий комплекс робіт, які під силу тільки компетентним і висококваліфікованим фахівцям. Саме такі інженери працюють в нашій Енергетичній Компанії, тому проектування систем електропостачання здійснюється на найвищому рівні і в самі стислі терміни.

Наші фахівці не просто складають проект відповідно до ПУЕ та іншими нормативними актами, а в першу чергу враховують потреби замовника і індивідуальні особливості об'єкта. На перше місце ми ставимо безпеку та ефективність. Складаючи робочій проект, ми враховуємо особливості обладнання і його зручного розміщення на об'єкті, чітко прораховуємо середні і пікові навантаження, передбачаючи оптимальний запас потужності. Також враховується планування кожного окремого блоку, поверху, відповідно до якого складається оптимальна схема розводки. Тому наш проект електропостачання повністю задовольняє потреби замовника і покриває потреби об'єкта.

Що ми готові вам запропонувати

Наша Енергетична Компанія надає наступні послуги з проектування:

Складаючи проект, наші фахівці спираються не тільки на вимоги ПУЕ, а й на нормативи СНіП, ГОСТ. В рамках проектування ми виконуємо всі необхідні роботи, надаючи повний пакет документів, включаючи відомості, пояснювальні записки, електронний варіант схем, плани, переліки і специфікації і т.п. Щоб дізнатися, які документи потрібні для складання проекту електропостачання, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями, використовуючи інформацію з вкладки «Контакти». Також ви зможете задати будь-які додаткові питання в рамках проектування електропостачання, порядку надання послуг, а також замовити розрахунок вартості проекту в вашому унікальному випадку.